Dziś imieniny obchodzą: Adolf, Leon, Tymon

"Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości." Marszałek Józef Piłsudski

10 listopada był dla przedszkolaków Przedszkola Miejskiego Nr 7 Szczęśliwa Siódemka dniem szczególnym. Właśnie w tym dniu po raz kolejny cała społeczność przedszkola zgromadziła się, aby uczcić i świętować 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wszystkie dzieci oraz pracownicy ubrani na galowo gościli w grupie „Biedronki”. Uroczystość rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu państwowego. Dzieci z grupy Biedronki przygotowane przez p. Magdalenę Gajek w ciekawy sposób przedstawiły historię odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym ważnym dla wszystkich dniu do przedszkola zawitali zaproszeni goście - Burmistrz Miasta Łuków – p. Dariusz Szustek, przewodniczący Rady Miasta – p. Krzysztof Jodełko, asystent Senatora RP Stanisława Gogacza – p. Edward Leśniak, Sekretarz Miasta i jednocześnie Przewodniczący Rady Rodziców – p. Ryszard Szczygieł , Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców – p. Maciej Fajzetel, a także przedstawiciel Poligonu Lotniczego Jagodne. Zarówno goście, jak i wszyscy zgromadzeni byli pod ogromnym wrażeniem tej wspaniałej lekcji patriotyzmu i historii Polski. Przedszkolaki z niecierpliwością czekają na obchody kolejnych Narodowych Świąt.