Dziś imieniny obchodzą: Agnieszka, Teodor, Czesław

15 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu ostatnia, podsumowująca program „Optymistyczne Przedszkole” impreza pod hasłem „Tęczowy Dzień Optymizmu”.
Cykl 24 imprez rozłożonych na przestrzeni 3 lat miał na celu wykształcenie u dzieci optymistycznego podejścia do życia ponieważ jak powszechnie wiadomo optymistom żyje się lepiej, zdrowiej i przyjemniej.
Tego dnia „Smerfy” przeniosły dzieci ze wszystkich grup na kolorową, optymistyczną łąkę, gdzie kwiatki, trzmiele, motylki i biedronki odegrały przedstawienie, recytowały wiersze , tańczyły i śpiewały piosenki, malując przy tym kolorową tęczę. Następnie dzieci zbierały na łące kwiatki w określonych kolorach recytując przy tym motto przewodnie imprezy: „Buzię dziś wesołą miej i się bardzo dużo śmiej”.
Na zakończenie imprezy rozdane zostały Dyplomy dla optymistycznej Pani Dyrektor oraz optymistycznych Pań i Dzieci ze wszystkich grup oraz optymistyczne bajeczki, które panie przeczytały dzieciom przed obiadem. To był naprawdę fajny dzień! :-)
W holu przedszkola powstał również kącik optymistycznego rodzica , w którym można znaleźć wykaz polecanych przez nas optymistycznych książek dla dzieci i rodziców.
Mamy nadzieje, że podane tytuły dostarczą miłych wrażeń i będą doskonałą lekturą na wakacje! :-) :-)

/E. PUDEŁEK, B. GRUDZIEŃ/

Więcej zdjęć znajdą Państwo w naszej Galerii!